Промышленные полы и асфальтирование

Промислові підлоги

Будівельна компанія «Укрспецмонтаж Інвест» виконує роботи по влаштуванню промислових підлог. Промислові підлоги мають безліч незаперечних позитивних якостей: беспильность, швидкість виробництва, висока термостійкість, простота експлуатації, економічна технологія. Ми пропонуємо довговічні, високоміцні підлоги:

Промислові бетонні підлоги зі зміцненим верхнім шаром.

Для того чтобы придать бетонной поверхности эстетичный внешний вид и продлить срок ее службы, наши специалисты применяют методику упрочнения верхнего слоя бетона за счет обработки его сухими или жидкими упрочняющими составами.

Для того щоб додати бетонної поверхні естетичний зовнішній вигляд і продовжити термін її служби, наші фахівці застосовують методику зміцнення верхнього шару бетону за рахунок обробки його сухими або рідкими зміцнюючими составами.

Сухий упрочнитель бетону (топінг) - це суха суміш гідравлічного цементу, дрібних наповнювачів різних фракцій (природного походження або металевих), полімерних добавок, яка рівномірно затирається в поверхню бетону до його твердіння, і потім загладжується і розкривається лаком з метою надання поверхні необхідних властивостей.

Для задач, які неможливо вирішити за допомогою сухих зміцнюючих засобів і зміцнюючих просочуючих складів для бетонних підлог і покриттів, використовуються рідкі полімерні наливні композиції. Вони мають широкий діапазон властивостей і задовольняють будь-які вимоги, що пред'являються до промислових підлог.

Ми пропонуємо обладнання підлог для:

  • промислових будівель;
  • виробничих цехів;
  • торгових комплексів;
  • складських приміщень;
  • автостоянок та паркінгів;
  • автосалонів і автосервісів;
  • інших приміщень, де необхідні довговічні і міцні промислові підлоги.

Компанія має сертифікати та ліцензію на весь перелік послуг і комплектуючих.

Наші клієнти

Показати всіх