Инженерные сети, системы и приборы

Інженерні мережі, системи та прилади

Будівельна компанія «Укрспецмонтаж Інвест» пропонує професійну розробку проектування внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, систем і приладів, включаючи в проект все необхідне технологічне обладнання. Проектування здійснюється висококваліфікованими фахівцями компанії з урахуванням зумовленої специфіки об'єкта та особливостей розташування будівлі або споруди. Також враховуються всі вимоги нормативної та технічної документації. У процесі проектування наші співробітники використовують тільки інноваційні методи і технології. Проектування проводиться для будівель і споруд комерційної, цивільної та промислової нерухомості, а також для споруд спеціального призначення. Компанія надає можливість виробляти проектування окремих інженерних комунікацій або повного спектру всіх інженерних мереж.

Проектування даного виду робіт є одним з важливих і відповідальних завдань, яке належить реалізувати перед початком будівництва будь-якого об'єкта. Від рівня виконання проектних робіт буде залежати успішна експлуатація всієї будівлі або споруди.

У проектування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, систем та приладів входить:

  • проектування мережі кабельної системи;
  • проектування мережі електроосвітлення;
  • проектування мережі для силового обладнання;
  • проектування мережі електроживлення;
  • проектування оптичної мережі.

Монтаж внутрішніх інженерних мереж: водопроводу і каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, газопостачання, технологічних трубопроводів,електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення приладів та засобів вимірювання, автоматизації контрольно-вимірювальних приладів, зв'язку, радіо, телебачення, інформаційних мереж.

Монтаж зовнішніх інженерних мереж: водопостачання, зовнішньої господарсько-побутової та зливової каналізації, теплових, котельних, бойлерних установок, газопостачання газорозподільних пунктів і установок, компресорних станцій, електропостачання кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, лінійної арматури та проводів ЛЕП, електроосвітлювальних систем, приладів і засобів вимірювання, зв'язку, радіо, телебачення.

Інженерні мережі, системи та прилади

Інженерні мережі, системи та прилади

Наші клієнти

Показати всіх